Skip to content

AIFA ANALYTICS

Platforma

Unikalus vidinio audito
automatizavimo sprendimas

Version control-amico

Apie platformą

Unikalus vidinio audito automatizavimo sprendimas apima keturis audito lygius: pro aktyvų auditą, nuolatinį auditą (CA), prevencinį auditą, ir prognozuojamąjį auditą. Integruotos nuolatinio verslo našumo stebėjimo ir planavimo, bendro darbo ir sąveikos sistemas (aplinkas). Vien tik ML ir AI modeliai negali spręsti visų užduočių, būtinas ir specialistų įsikišimas, todėl bus sukurti „judrūs“ ir patogūs bendro darbo ir komunikavimo įrankiai, skirti eskaluoti problemas, kurti naujus sprendimus, automatizuoti audito duomenų analitikos veiklas.

Development-rafiki
At the office-amico

Kam skirta

Integruota ir modulinė duomenų valdymo ir analitikos platforma leis verslo organizacijoms, finansų ekspertams, bankams, apskaitininkams, verslo konsultantams, auditoriams ir duomenų mokslininkams kurti finansų, verslo našumo valdymo ir vidinio audito produktus, nereikalaujant labai gilių duomenų mokslo žinių.

Technologija

Esminės ekosistemos dalys:

Didelių, greitų ir išmanių duomenų valdymo platforma

Finansų analitikos duomenų mokslo kaip paslaugos sistema

Duomenų produktų teikimo ir bendro darbo platforma

Finansinių produktų teikimo ir bendro darbo platforma

Platformos komponentai

Platforma apims tokius duomenų valdymo įrankius, kaip:

Duomenų integracijos, transformavimo ir saugojimo, duomenų valdymo sprendimų analitika (didelių, greitų ir išmanių duomenų valdymas), intelektualios automatizacijos ir sprendimų paramos ir išplėtimo sprendimai (RPA, realaus laiko analitika, išplėstą analitika, ML), Ir galiausiai sukurtų duomenų produktų diegimo sprendimai.

Visi minėti komponentai, bus valdomi ir pasiekiami per debesų kompiuterijos aplinką, todėl potencialiems vartotojams nereikės rūpintis technine infrastruktūra ir jie galės naudoti resursus pagal poreikį.

Usability testing-amico

Kitas svarbus komponentas yra duomenų mokslo laboratorija – fabrikas, kuris teiks įrankius ir terpes profesionaliems duomenų mokslininkams kurti duomenų produktus, specializuotus finansų planavimo, įmonių veiklos našumo valdymo sprendimus – modelius. Tam bus sukurtos skirtingos aplinkos – duomenų smėlio dėžė (angl. data sandbox), duomenų produktų testavimo aplinka (angl. data playground), duomenų mokslo aplinka, didelių, greitų ir išmanių duomenų eksperimentavimo aplinkos.​

Turite klausimų? Visada galite parašyti ar paskambinti, mes pasirenge padėti!